nr 499 4047
Kannor+ 2 pokaler
tenn [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
500 kr |
måndag 3 december 2007 kl 16:07:00
Tid |
Kund |
Bud |
450 kr
450 kr